RYBAKI FITNESS CLUB

RYBAKI FITNESS CLUB – Zapraszamy Państwa do nowego obiektu sportowego, który otworzyliśmy w Ośrodku Caritas w Rybakach.
Rybaki  Fitness Club to idealne miejsce dla wszystkich, którzy cenią zdrowy i aktywny tryb życia.
Jeśli chcesz poprawić stan zdrowia, kształt sylwetki, wytrzymałość i sprawność fizyczną możesz otrzymać  karnet wstępu na salę ćwiczeń, salę fitness i saunę, korzystając z profesjonalnych programów treningowych.

RYBAKI FITNESS CLUB oferuje:

• Siłownię - salę treningową wyposażoną w nowoczesny sprzęt treningowy,
  • Salę fitness,
  • Saunę mokrą i suchą,
  • Hydropool,
  • Salę gimnastyczną przeznaczoną do gry w piłkę nożną halową, piłkę siatkową, piłkę ręczną i tenisa ziemnego.

W ramach oferty każdy znajdzie dla siebie przygotowany, odpowiedni program ćwiczeń:

• Programy do ćwiczeń dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych;
  • Program ‒ Trening prozdrowotny 50+;
  • Program ‒ Trening wzmacniający dla kobiet i mężczyzn;
  • Program ‒ Trening modelujący sylwetkę;

Zobacz całą galerię zdjęć

GODZINY OTWARCIA KLUBU RYBAKI FITNESS CLUB

Dni tygodnia Sala Maszyn Siłowych Sala Fitness Sauna Sucha i Mokra Sala Gimnastyczna Hydromasaż
Od poniedziałku
do piątku
16.00-22.00
Sobota i niedziela 10.00-20.00

UWAGA: Wszystkie sale będą udostępniane członkom klubu i gościom klubu według wcześniejszej deklaracji korzystania z sal. Grupy zewnętrzne i inni użytkownicy mogą korzystać z Sali Gimnastycznej, Sauny Mokrej i Suchej oraz z Hydromasażu po uprzedniej rezerwacji w recepcji Klubu RFC, w biurze, lub recepcji Ośrodka.

CENNIK* KLUBU RYBAKI FITNESS CLUB

*Ceny brutto w PLN.
*Cennik promocyjny obowiązujący do odwołania.

1 wejście 1 m-c 3 m-ce 6 m-cy 12 m-cy
CZŁONEK KLUBU
Sala Maszyn Siłowych, Fitness, Sauna.
GOŚĆ KLUBU
Sala Maszyn Siłowych, Fitness, Sauna.
Wydanie Karnetu/
karty członkowskiej
  bezpłatne
Wydanie duplikatu karty członkowskiej   15